Inštalácia a zapájanie elektrospotrebičov

Úvod ÚvodZapájanie elektrospotrebičov

 Určite nám dáte za pravdu, že zapájanie spotrebičov do prevádzky pôsobí ako nenáročná činnosť. Málokto však vie, že ich zapojenie vyžaduje odborné oko a šikovné ruky profesionála.

 

Reč je najmä o vstavaných spotrebičoch ako je napríklad vstavaná práčka, umývačka riadu, či elektrická rúra. Samotní výrobcovia týchto spotrebičov pokladajú za nevyhnutné, aby boli zabudované a uvedené do prevádzky skúsenou osobou s odbornými znalosťami. Svedčí o tom fakt, že záručná doba spotrebiča sa častokrát ráta až odo dňa jeho inštalácie.

 

Kontaktujte nás a pošleme k Vám nášho servisného technika, ktorý sa postará o správne pripojenie a funkčnosť spotrebičov. Pri návšteve skontroluje stav Vašej elektroinštalácie a zhodnotí možnosť zapojiť jednotlivé spotrebiče. Vaše spotrebiče budú fungovať správne len vtedy, ak dostanú napätie, ktoré nebude kolísať v dôsledku poddimenzovaných rozvodov.

 

Zapájanie spotrebičov odborníkom je bezpečnejšie. Obráťte sa pre to na nás a predíďte tak chybnému zapojeniu a úrazu. Na mysli máme nebezpečný úraz elektrickým prúdom, či únik plynu.  

 

Kontaktný formulár

znakov do konca.
Projekt (max. 3000 kB)
Súhlas na spracovanie osobných údajov
Viac o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "Osobné údaje" na vrchnej časti tejto stránky.
antiSpam [nový kód]